بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کودک

زمان : 3 تا 8 مهرماه 1394

مکان : همدان


 به گزارش دبیرخانه جشنواره، از ۱۴۴ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، تعداد ۲۶ اثر بلند سینمایی، ۵ اثر پویانمایی و عروسکی بلند، ۷۲ فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی و ۴۶ فیلم کوتاه و نیمه بلند پویا نمایی و عروسکی می باشد.

 

فیلم های بلند داستانی: 

آسمان آبی مادرم (تهیه کننده و کارگردان: علی قوی تن)

ب ۱۲ (تهیه کننده: فریال بهزاد، کارگردان امید نیاز)

بچه ای با جوراب قرمز (تهیه کننده و کارگردان: خداداد جلالی)

بدون مرز (تهیه کننده: مجتبی امینی، کارگردان: امیرحسین عسگری)

پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی (تهیه کننده: ناصر عنصری، کارگردان: سید رضا صافی)

تا آمدن احمد (تهیه کننده: پروانه مرزبان، کارگردان: صادق صادق دقیقی)

جنجال در عروسی (تهیه کننده: محمد احمدی، کارگردان: محمدرضا خطیبی سرابی)

چشمه گنجشک (تهیه کننده و کارگردان: پناه برخدا رضایی)

داستان پرواز (تهیه کننده وکارگردان: سعید نوری)

دریا و ماهی پرنده (تهیه کننده: امیر پورکیان، کارگردان: مهرداد غفارزاده)

دنیا + من (تهیه کننده: علی حجازی مهر، کارگردان: سید حمیدرضا رفایی)

راز نرگس (تهیه کننده: میثم صانعی، کارگردان: مهدی قاسمی)

روشنایی های حقیقی (تهیه کننده: مسعود فرخنده طینت، کارگردان: مجید سروینی)

زیبا (تهیه کننده و کارگردان: مجتبی کوه کن)

سکوت رعنا ( تهیه کننده: جواد نوروزبیگی- حوزه هنری، کارگردان: بهزاد رفیعی)

سویوق (تهیه کننده: سینا برادران آهنگری / انجمن سینمای جوان تبریز، کارگردان: بهرام حاج ابول لو (ارک) - بهمن حاج ابول لو (ارک)

شاید یک معجزه (تهیه کننده: روح الله خوشکام، کارگردان: کرامت پور شهسواری)

شرم گفتن (تهیه کننده: حسین علی گمرکی، کارگردان: حسین بابائیان)

صندوقچه اسرار (تهیه کننده: سید مهدی عابدینی/ صدا و سیما مرگز گلستان، کارگردان: سید مهدی عابدینی)

فرزانه (تهیه کننده و کارگردان: مهدی محمدی بدر آبادی)

کلوچه دارچینی (تهیه کننده: محمدرضا کریمی صارمی/ مرکز تئاتر کانون، کارگردان: مریم کاظمی)

کمیچی (تهیه کننده: جواد قلی زاده، کارگردان: مجید اسماعیلی پارسا)

گلناز (تهیه کننده: حسن روستایی، کارگردان: محمود معظمی)

ماه مینا (تهیه کننده: عبدالرسول زارع، کارگردان: امید نیاز)

مبارک (تهیه کننده: علی نجفی امامی - علی پایاب، کارگردان: محمد رضا نجفی امامی)

ممیرو (تهیه کننده: رضا محقق - مجید برزگر، کارگردان: سید هادی محقق)


 فیلم های انیمیشن و عروسکی:

آواز زنبوران (تهیه کننده: فتح الله ندیمی / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر سحر خیز)

پرنده طلایی (تهیه کننده: مجید شاکری / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: مجید شاکری)

سفر باران (تهیه کننده: مرضیه کاظم زاده ایرانشهر / مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: راضیه کاظم زاده ایرانشهر - مژگان کیهانی)

کلیله و دمنه (تهیه کننده: زهرا هاشمی، کارگردان: علیرضا توکلی بینا)

شاهزاده رم (تهیه کننده: حامد جعفری، کارگردان: هادی محمدیان طبقی)

 

فیلم های کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۳۶۰ (تهیه کننده: مریم صباح، کارگردان: علی قاسمی)

اتاق امیر (تهیه کننده و کارگردان: بهنام درویش پور)

اسب چوبی (تهیه کننده: یونس شهباز، کارگردان: یونس شهباز)

او (تهیه کننده: افخم میرعمادی، کارگردان: مصطفی رحیمی)

اولی ها (تهیه کننده و کارگردان: یونس شهباز)

آب یخ (تهیه کننده: جلال ساعدپناه - انجمن سینمای جوان سنندج، کارگردان: جلال ساعدپناه)

آتا(پدر) (تهیه کننده: فرشاد فاضلی مقدم، کارگردان: فراز آهنین - فرشاد فاضلی مقدم)

آتروپین (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: کامران دشتی)

آزمایش (تهیه کننده و کارگردان: محمدرضا میناپور)

باستانی ها (تهیه کننده: مجتبی کوه کن / انجمن سینمای جوانان، کارگردان: مجتبی کوه کن)

بدها (تهیه کننده: زینب احمدی، کارگردان: سارینا محبی)

برگ های پائیزی (تهیه کننده وکارگردان: سامان حسین پور)

بهترین بابا (تهیه کننده و کارگردان : مهدی امینی)

بی صدا حرف بزن (تهیه کننده: علی نصرتی، کارگردان: راستین غفار منش)

بیا با هم بخندیم (تهیه کننده و کارگردان: جواد قلی زاده)

پدر بزرگ (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: محمد آریایی)

پیوند (تهیه کننده: انجمن سینمای جوان اصفهان، کارگردان: اصغر حاتم پور)

تخته سیاه (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)

تصویر یک زندگی (تهیه کننده: محمد صادق آذین، کارگردان: امیرجعفری)

چرک نویس (تهیه کننده: امیر عباس تورج فرد، کارگردان: مسعود مهدی)

خواب سوم ( تهیه کننده: حسین محمودی - مرکز صدا و سیما اراک، کارگردان: منوچهر رمضانی)

دست های مهربان (تهیه کننده: تورج حاج رحیمیان، کارگردان: امیر حسین رضی)

دستان مادر (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)

دفتر زندگی ( تهیه کننده: رضا مهرگان - انجمن سینمای جوان کرج، کارگردان: رضا مهرگان)

دوستی (تهیه کننده و کارگردان: حسن علیرضایی)

راه رسیدن ( تهیه کننده: سید حسن بزرگیان، کارگردان: سید زاهد کشاورز)

رفتگر ( تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)

روسری گلدار (تهیه کننده و کارگردان: اکبر تراب پور)

رویای سرخ (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: شهریار پور سیدیان)

زنگ نقاشی(تهیه کننده و کارگردان: مهدی امینی)

سرمربی (تهیه کننده: مریم غیاثی، کارگردان: هومن تهرانی شریف)

سیم مسی (تهیه کننده و کارگردان: حسن نجم آبادی)

شلخته ها (تهیه کننده و کارگردان: احمد رضا چغتایی)

شیوا (تهیه کننده: سعید مرادی، کارگردان: علی نورعلی)

صلح (تهیه کننده و کارگردان: حسن نجم آبادی)

عروسکم نگاه کن (تهیه کننده و کارگردان: مریم ترشیزی)

عشقک (تهیه کننده و کارگردان: سجاد ایمانی)

فردای دیروز (تهیه کننده و کارگردان: حسن شیرزایی)

فیر چایلد (تهیه کننده و کارگردان: داریوش دادگر)

قاب خالی (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: امیرحسین موسوی)

قلک های شکسته (تهیه کننده وکارگردان: جواد قلی زاده)

قلیان (تهیه کننده و کارگردان: بابک شیرخانی)

کبوتر جلد (تهیه کننده و کارگردان: یونس شهباز)

کبودی (تهیه کننده و کارگردان: محمد طلایی)

کشتارگاه (تهیه کننده: بهزاد آزادی - المیرا ارزانی پور، کارگردان: بهزاد آزادی)

کفاش سرمایه دار (تهیه کننده وکارگردان: امیر حسین طالشی)

کلاغ ها (تهیه کننده و کارگردان: حسن علیرضایی)

کودک و بره (تهیه کننده: نرگس حقوقی پور، کارگردان: بهروز باقری)

گاهی خسته شدن (تهیه کننده و کارگردان: امیر هاشم عمرانی)

گچ (تهیه کننده: محمد صادقی / انجمن سینمای جوانان، کارگردان: محمد صادقی)

لانک (تهیه کننده و کارگردان: زانیار لطفی)

لبخند (تهیه کننده: انجمن سینمای جوان لاهیجان، کارگردان: مصطفی کشاورز)

ماهی تشنه (تهیه کننده: شبکه طه لبنان، کارگردان: بهروز باقری)

ماهی خوار (تهیه کننده و کارگردان: سید احمد جعفریان)

ماهی و من (تهیه کننده و کارگردان: بابک حبیبی فر)

مدادهای رنگی (تهیه کننده و کارگردان: یونس شهباز)

مسیر زندگی (تهیه کننده و کارگردان: امیر حسین قربانی)

مهلو (تهیه کننده: وحید علویان سوق، کارگردان: سید محمد مولوی)

نامه ای برای او (تهیه کننده: محمد جبلی، کارگردان: مهران جبلی)

نامه ای به آسمان (تهیه کننده و کارگردان: محمد حسن ارجمندی)

نامه های سنگی (تهیه کننده: رضا شاهمرادی، کارگردان: محمود عرفانی)

نقاشی ( تهیه کننده: سمیرا آقایی، کارگردان: سمیرا آقایی)

هر روز تا خانه (تهیه کننده و کارگردان: کارگردان: مینا رحمتی)

هستی (تهیه کننده: کمال پرناک، کارگردان: دانشگاه بنی اکرم تبریز)

همبازی (تهیه کننده وکارگردان: مهدی امینی)

همنوع (تهیه کننده: ساسان مرادی، کارگردان: محمد عبادی)

هوادار (تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان، کارگردان: مصطفی امامی)

وقتی صنم گریست (تهیه کننده: شهرداری اصفهان - با همکاری سینمای جوانان، کارگردان: فریبرز آهنین - مجید شیدا)

یاسمین (تهیه کننده: منعم سعیدی، کارگردان: السهند کلثوم)

یک لنگه کفش (تهیه کننده و کارگردان: نوید فلاحی)

یوخاری (تهیه کننده وکارگردان: فاطمه سادات طهوری)

طبق عادت همیشگی (تهیه کننده: محمد حمزه ای / مرکز گسترش سینمای تجربی، کارگردان: محمد حمزه ای)


 

 آثار کوتاه و نیمه بلند زنده: ۴۶ عنوان

اسیر (تهیه کننده: سیده نسرین شاه محمدی - ناصر جاهد نیا، کارگردان: سیده نسرین شاه محمدی)

او (تهیه کننده و کارگردان: لیلا تبریزی)

بابا (تهیه کننده: محمود ابوالحسنی، کارگردان: بهرام عظیمی)

باغ خیال (تهیه کننده: اتحادیه تعاونی صنایع دستی استان تهران، کارگردان: هادی رحمتی)

برعکس (تهیه کننده و کارگردان: الیکا مهران پور)

بزغاله های ابری (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: حمید کریمیان)

بیا آشتی کنیم (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن - سید مسعود صفوی، کارگردان: عبدالله علیمراد)

پایان نامه (تهیه کننده وکارگردان: زهرا سادات آیت اللهی)

پر عقاب (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی - محمدزاده، کارگردان: امیر محمدزاده)

پسرک (تهیه کننده: انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، کارگردان: مونا عبدالله شاهی)

پلاک (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر کساوندی)

پیراکانتا (تهیه کننده وکارگردان: نگاره حلیمی)

تاریخ از این ور (اپیزود شاه و شبان) (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن - سید مسعود صفوی، کارگردان: اصغر صفار)

چهل تکه (تهیه کننده و کارگردان: وجیهه گل مزاری)

حقیقت (تهیه کننده وکارگردان: زهره طاهر پور)

خرس آرکانس (تهیه کننده: محمدرضا کریمی صارمی/ مرکز تئاتر کانون، کارگردان: مهدی مقیمی اسفند آبادی)

زندگی مورچه ها (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: مهرداد شیخان)

زیر این طاق کبود (تهیه کننده: محمد جواد شجاعتمند، کارگردان: حمید هاشم زاده - محمد جواد شجاعتمند)

ساقی (تهیه کننده و کارگردان: محمد جواد محمدی)

ستارگان ایرانی - شب شیخ (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا - سید حسن سلطانی، کارگردان: سید حسن سلطانی)

سرزمین پوگی (تهیه کننده و کارگردان: آئش نیرومنش)

سه تار (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی - حسین پور، کارگردان: شیوا حسین پور)

شادیانه های خاله ستاره (تهیه کننده: موسسه فرا رسانه برگ، کارگردان: مهرداد امینی - هدا صدر)

شعر کودکانه نماز (تهیه کننده: حمید بهشتی، کارگردان: شیما زارع رفیع)

شکر (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: امیر کساوندی)

صفحه خالی (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی - جعفر خدایی، کارگردان: سیاوش خدایی)

قصه های بزبزک (تهیه کننده: مهرداد شریعت زاده / صداو سیمای کرمانشاه، کارگردان: عابدین محمدی)

قصه های قلی (جهانگرد) (تهیه کننده: توران کولیوند / صداو سیما مرکز کرمانشاه، کارگردان: توران کولیوند)

قلب مترسک (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: غلامرضا کزازی)

کابوسنامه (تهیه کننده و کارگردان: زهرا جوادی)

کک و مک (۱)(وقتی تصویر وارانه است)" تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی/ سمیرا نجیب زاده)

کک و مک (۳)(نظم ستاره ها به هم نمی ریزد) (تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی / سمیرا نجیب زاده)

کک و مک (۲)(خانم های رنگارنگ)(تهیه کننده: موسسه آوای شیر هدایت نیکان، کارگردان: مهبد بذر افشان / مرتضی حسینی / سمیرا نجیب زاده)

گل و بلبل (تهیه کننده: مرکز گسترش فیلم سازی - آقاجانی، کارگردان: مهدی آقاجانی)

لیما (تهیه کننده و کارگردان: افشین روشن بخت / وحید جعفری)

ماهور (تهیه کننده و کارگردان: ندا وفایی)

مجلس آینه (تهیه کننده: حوزه هنری واحد انیمیشن - سید مسعود صفوی، کارگردان: مهدی آقاجانی)

من و ما (تهیه کننده: سید وحید رضا شجاعی، کارگردان: سیده معصومه حسینی)

مومو (تهیه کننده: امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگردان: هادی طبیبی- رسول زرین)

نامه ای برای آفتاب (تهیه کننده: سید داوود طباطبایی، کارگردان: محمد افشار نژاد)

نصفه سلحشور (تهیه کننده وکارگردان: مسعود قدسیه)

نعمت اسلام (تهیه کننده و کارگردان: سید مجید صفی شاهی)

نقطه قرمز (تهیه کننده و کارگردان: مطهره احمدپور)

وقت خوابه (تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا، کارگردان: مهناز یزدانی)

وقت مسابقه (تهیه کننده وکارگردان: امیرولیخانی)

ویبره ( تهیه کننده و کارگردان: اکبر تراب پور)


منبع: http://www.icff.ir